Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

"Gdybym miała worek pełen pieniędzy, zabrałabym Was ...do Afryki" 

Do Afryki nie pojechaliśmy, ale  do naszego przedszkola zaprosiłam  Suri -afrykankę z Sudanu :)- w postać  której wcieliła się p. Benia . W licznym gronie dzieci i rodziców spędziliśmy miłe popołudnie rozwiązując z Suri zagadki i zadania związane z afrykańską dżunglą. Każde plemię walczyło o łup w postaci kolorowych koralików, z których na koniec zajęć dzieci wykonywały bransoletki dla 5 -letniej córki Suri- Kiri Każdy mały uczestnik otrzymał na pamiętke od Suri- pysznego banana, a nam na pamiątkę po rodzicach  i dzieciach zostały sympatyczne wpisy na afrykańskiej palmie.

Naszym kochanym dzieciaczkom i rodzicom dziękujemy za wspólną zabawę. 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,