Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

W dniach 13-15 maja w ,,Niezapominajce” odbyły się dni adaptacyjne. Serdecznie witaliśmy w naszych progach dzieci nowoprzyjęte wraz z rodzicami. Celem dni adaptacyjnych było zminimalizowanie stresu i obaw związanych z pierwszymi dniami dziecka w przedszkolu. Dzieci wraz z rodzicami miały okazję uczesniczyć w szeregu zabaw muzyczno- ruchowych, zabawach z chustą animacyjną, działaniach plastycznych. Na dzieci czekała również zdrowa przekąska i upominki. Sądząc po uśmiechach wszyscy doskonale się bawili. W dniu 15 maja odbyło się zebranie z rodzicami dzieci nowoprzyjętych, podczas którego rodzice otrzymali cenne rady i wskazówki dotyczące przygotowania swojego malucha do przedszkola. Serdecznie zapraszamuy wszystkie dzieci we wrześniu!

Dzień pierwszy:

 

Dzień drugi:

 

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,