Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Ahoj przygodo!

Do naszego przedszkola dnia 3 czerwca przybyli dzielni Piraci Jednooki Szurubur oraz Drewnianonogi Kapitan Roko. Przybyli, aby podarować nam skarb z okazji Dnia Dziecka. Z powodu sztormowej pogody Piraci odwiedzili nas w salach, w których wykonywaliśmy zadania wyznaczone w liście. Dzieci podzieliły się na mniejsze grupki i wzięły się do pracy. Upiekły piękne torty z klocków na powitanie piratów, zaprojektowały nowe modne kapelusze pirackie, wymyśliły nowe znaki, dzięki którym piraci będą zaznaczać na mapie swoje skarby, a najważniejszym zadaniem było wymyślenie orginalnego imienia dla papugi Jednookiego Szurubura. Dzieci nie bały się nawet kiedy piraci wbiegali z krzykiem i chcieli zabrać ze sobą zakładników do szorowania pokładu, ponieważ wiedzieli, że są to dobrzy piraci i lubią bawić się z dziećmi.
Mamy nadzieję, że chętnych do dobrej zabawy za rok nie zabraknie!!!! Ahoj!

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,