Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Dnia 14 czerwca 2013 r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego oraz pożegnanie dzieci idących do szkoły w grupie "Tygrysków". Z tej okazji dzieci z nauczycielkami  przygotowały przedstawienie pt, "Calineczka", w którym miały możliwość zaprezentowania swoich umiejętności i talentów przed rodzicami i zaproszonymi gośćmi. Po przedstawieniu dzieci młodsze pożegnały swoich kolegów i koleżanki idące do szkoły i na pamiątkę podarowały im własnoręcznie wykonane obrazki, Pani dyrektor przedszkola Urszula Szałaj wraz z wychowawczyniami pożegnała absolwentów. Każdy otrzymał pamiątkowy dyplom oraz książkę . Rodzice pięknie podziękowali wszystkim pracownikom przedszkola za trud i pracę włożoną w wychowanie ich pociech. Po części oficjalnej dzieci ,rodzice oraz goście spędzili miłe chwile przy słodkim poczęstunku. Był to czas na miłą rozmowę , wspomnienia, chwilę relaksu. Wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tej pięknej uroczystości serdecznie dziękujemy.

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,