Uwaga Rodzice!

10 maja 2012 r. (czwartek) w naszym optymistycznym przedszkolu "Niezapominajka" wraz z wszystkimi optymistycznymi przedszkolami w Polsce będziemy obchodzić:

"I ŚWIĘTO OPTYMIZMU"

Rozpoczęcie uroczystości odbędzie się we wszystkich przedszkolach w Polsce o godz. 9.30 UWAGA:

Tego dnia cała społeczność przedszkola ubrana będzie w siedmiu kolorach tęczy. Prosimy ubrać dzieci w kolorach przypadających grupie:

- Żabki - kolor zielony

- Biedronki - kolor czerwony

- Pszczółki - kolor żółty

- Tygryski - kolor pomarańczowy

- Krasanale - kolor niebieski

Pracownicy administracji i obsługi kolor granatowy, nauczyciele kolor fioletowy. Tego dnia delegacja 10 dzieci z grupy "Krasnali" wraz z nauczycielem pojedzie do Urzędu Miasta przekazać optymistyczne pozdrowienie Prezydentowi miasta Kędzierzyn - Koźle.