Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Kochane Dzieci, Drodzy Rodzice!

    Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym ,,Ozdoba choinkowa” organizowanym w naszym przedszkolu. Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań plastycznych dziecka oraz kultywowanie polskich tradycji i zwyczajów rodzinnych związanych ze świętami Bożego Narodzenia. Tematem pracy plastycznej jest ozdoba choinkowa tj. bombka, zawieszka, łańcuch i inne, wykonana dowolną techniką plastyczną. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci naszego przedszkola oraz ich rodziców. Prace konkursowe należy dostarczyć do 14 grudnia 2011r. Na zwycięzców czekają nagrody, a wszystkie prace konkursowe będą ozdobą na choince naszego przedszkola!

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,