Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Dnia 3 grudnia 2010 r. odbyła się uroczystość otwarcia naszego przedszkola po kapitalnym remoncie który trwał od lipca do połowy października. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością wspaniali goście:

  • pani prezydent Brygida Kolenda-Łabuś 
  • pan prezydent Piotr Gabrysz
  • pani kierownik wydziału oświaty Małgorzata Jagiełło
  • pani Mirella Nawrot - autorka programu"Optymistyczne Przedszkole"
  • pani dyrektor PSP9 - Bożena Jankowska
  • pani dyrektor PP22 -Barbara Kozik
  • pani dyrektor PP10 - Barbara Perucka
  • pani dyrektor PP26 - Małgorzata Bandurska
  • pani Katarzyna Chadała - przewodnicząca Rady Rodziców


którzy wnieśli ogromny wkład w powodzenie przedsięwzięcia za co im jeszcze raz serdecznie dziękujemy !.

Na wstępie dzieci z kółka teatralnego przedstawiły spektakl muzyczno-teatralny "Dzieci - dzieciom". Później wraz z naszymi gośćmi spiewaliśmy optymistyczne piosenki a dzieci z kółka plasycznego wręczyły gościom własnoręcznie wykonane upominki - obrazki przedstawiające nasze przedszkole. Na koniec oficjalnej części uroczystości pokroiliśmy ogromnego niezapominajkowego torta.

Goście oglądali efekty przeprowadzonego remontu a my jesteśmy dumni z pięknego przedszkola.

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,