Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

„Nikt nie jest w stanie zapewnić dzieciom tego,
co mogą im dostarczyć dziadkowie:
to Oni obsypują pyłem gwiazd życie swoich wnucząt”.
A. HaleyBabcie i dziadkowie na pewno każdy zgodzi się z opinią, że tak dawniej jak i dziś są niezastąpieni, gotowi poświęcić swój czas, troskę,
cierpliwość, serce ukochanym wnuczętom. Tworzą wokół siebie rzedziwną aurę. Pomiędzy dziadkami, a wnukami zachodzi jakaś wspaniała więź. Nie trzeba nikomu udowadniać, że wspaniali dziadkowie są nie do zastąpienia. Dzieci, których życie toczy się w pobliżu dobrych dziadków, zbierają dobre doświadczenia, które mogą zaprocentować w dalszym życiu. To właśnie dzięki dziadkom dzieci już od najmłodszych lat uczą się dostrzegać różne potrzeby innych ludzi, uczą się szacunku i tolerancji dla ludzi. Dziadkowie prawie zawsze wiedzą, co to znaczy wychowywać cierpliwie i z uśmiechem, rozmawiać spokojnie i jasno, żartować, pocieszać , bawić się . Miło nam było w dniu dzisiejszym  gościć w grupie Biedronek" Babcie i Dziadków z okazji Ich Święta .Dzieci na tę okazję przygotowały  wiązankę wierszyków i piosenek oraz niespodzianki z życzeniami. Dziadkowie mieli okazję pobawić się z wnukami  , spędzić wspólnie czas przy słodkim poczęstunku . Na twarzach dorosłych i dzieci malował się uśmiech radości i zadowolenia z takiego spotkania w grupie "Biedronek".

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,