Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

        Dzieci z grupy Tygrysków 21 stycznia 2011 r. gościły swoje Babcie i Dziadków. Za ich miłość wnuczęta dziękowały piosenkami, recytując wiersze oraz składając najserdeczniejsze życzenia. Nie zabrakło gromkiego ,,100 lat" dla wszystkich babć i dziadków. Zaproszonym gościom mnóstwo emocji dostarczyła wspólna zabawa i tańce. Słuchając spontanicznych wypowiedzi dzieci, dziadkowie dowiedzieli się, za co są kochani, otrzymali mnóstwo buziaków pełnych miłości, a uściskom i uśmiechom nie było końca. Dodatkową radość dziadkom sprawiły prezenty, przygotowane  własnoręcznie przez wnuczęta - kalendarze na rok 2011 oraz piękne laurki. Trudno powiedzieć, kto był bardziej szczęśliwy tego dnia - wnukowie czy dziadkowie. Jedno jest pewne - za okazałą miłość przedszkolaki potrafią pięknie podziękować swoim dziadkom.

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,

Przedszkole Nr 24 w Kędzierzynie-Koźlu