Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Miło, odlotowo, fantastycznie i KOSMICZNIE było w naszej ,,Niezapominajce", w której 10.02.2011 odbył się wielki bal karnawałowy pod hasłem przewodnim ,,Kosmos". Karnawałowy bal przebierańców jest tym, co dzieci lubią najbardziej. Tego dnia można być księżniczką, rycerzem, biedronką czy motylem. W kolorowych strojach, przy muzyce, tańcach i zabawach DJ Tomek razem z panią Jolą zabrali przedszkolaki w podróż po planetach oraz na księżyc. Dzieci bawiły się w kosmicznej scenerii, pełnej gwiazd, planet, zielonych ufoludków oraz statków kosmicznych. W czasie balu odbyły się konkursy dla dzieci, m.in. ,,Wyścig w gwiezdnej kapsule". Dzieci miały także możliwość zaprezentować swoje stroje podczas pokazu mody karnawałowej. Był to także dzień pełen słodkości! Na dzieci czekał słodki poczęstunek oraz napoje dla ochłody. Tegoroczny bal był bardzo udany, a przedszkolaki szczęśliwe i zadowolone! Na pewno już myślą o nowym stroju na kolejny bal!

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,