Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Drodzy Rodzice! Kochane Dzieci!

Zakończył się przedszkolny konkurs plastyczny "Nie pal w domu, w samochodzie, bo to dawno nie jest w modzie". W piątek 27 maja 2011 roku komisja konkursowa w składzie: mgr Urszula Szałaj (dyrektor przedszkola), mgr Anna Tomaszewska (przedstawiciel kółka teatralnego) oraz mgr Ewelina Barzyk - Podedworna (przedszkolny koordynator programu antynikotynowego "Czyste powietrze wokół nas") dokonała wyboru najpiękniejszych prac plastycznych.

Miło nam poinformowac, iż:

I miejsce zajęli:

JAGODA MUSZYŃSKA i DORIAN PIOTRKOWSKI

Wyróznienia otrzymują:

  • Natalia Błachut
  • Maciej Kozielewski
  • Oliwia Bokwa
  • Zofia Gabiś
  • Dawid Bakota
  • Patryk Mateja
  • Dawid Pokorski
  • Marcel Łagunowicz
  • Lila Duda
  • Ania Woszczyk

Wręczenie dyplomów i upominków nastąpiło 08 czerwca 2011 roku.

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,