Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Drodzy Rodzice!

           W dniach 30.05.2011 - 02.06.2011 nasze przedszkolaki miały możliwość rozwijania swoich plastycznych zainteresowań w ramach projektu edukacujnego pt ,,W tęczowej krainie". Celem głównym projektu było wzbudzanie i rozwijanie zainteresowań artystycznych dzieci oraz ich wrodzonej ekspresji twórczej w toku różnorodnych działań plastycznych i zabawowych.

          W czasie realizacji projektu dzieci miały okazję wykorzystania takich technik plastycznych, jak: malowanie orzechami na kartce papieru, malowanie metodą ,,malowania 10 palcami", malowanie papierowych talerzyków oraz utowrzenie z nich wspólnej gąsieniczki czy też rysowanie kredą chodnikową w ogrodzie przedszkolnym.  Każdego dnia, wybranej technice plastycznej, towarzyszyły wesołe zabawy oraz ciekawe opowiadania.

Był to wyjątkowo kolorowy tydzień w naszym przedszkolu, pełen zabawy i twórczej pracy.

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,