Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

30. listopada - w dzień andrzejkowych czarów dzieci z grupy Pszczółek i Tygrysków odwiedziła andrzejowa Czarownica (pani Ewelina) wraz ze swoim Kocurem (pani Małgosia). Nasze wspólne spotkanie pełne było magii i czarów. Rozpoczęło się wilekim wspólnym czarowaniem przy piosence czary mary, dzięki któremu dzieci wcieliły się w duszki i nietoperze. Następnie wróżyliśmy wspólnie, co czeka nas w najbliższej przyszłości. Na zakończenie naszego spotkania wszyscy uczestnicy andrzejkowych zabaw złożyli dary, wrzucając złotą monetę do "magicznej studni" przy słowach : "Hokus pokus, czary mary, żeby czary się spełniły złóżmy dary." Był także słodki poczęstunek, za który serdecznie dziękujemy Rodzicom!

Spełnienia wróżb i marzeń życzą:

- pani Ewelina i pani MałgosiaSmile

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,