Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Święto Pluszowego Misia było doskonałą okazją, aby zaprezentowac umiejetności dzieci z kółka teatralnego. Dla wiekszości małych artystów był to debiut na scenie. Dzieci cieliły się w role leśnych przyjaciół Misia Usztaka, które pomagają Misiowi dotrzec do przedszkola, ponieważ: "w Niezapominajce już dzieci czekają, bo misie pluszowe dziś święto już mają". W rolę Misia Uszatka wcieliła się pani Jola, której towarzyszyła Bajkowa Wróżka (pani Ewelina) oraz Pajacyk Bimbambom (pani Małgosia). Rolę leśnych przyjaciół Misia Usztaka odgrywały dzieci kółka teatralnego z grup Tygryski i Krasnale.

Na scenie pojawiły się:

Zajączki: Bartek Borecki, Mateusz Miśta, Julka Młynarczyk

Jeżyki: Jaś Mincewicz, Kamil Cyran

Sroczki: Jagódka Muszynska, Oliwka Gołębiowska, Ola Czarnota

Wiewiórki: Wikotrka Mateja, Zosia Pawelec

Żabki: Zosia Gabiś, Weronika Stychno, Kasia Zybała, Wiktoria Kudela

Dzięcioły: Filip Chadała, Kuba Turek

Dzięciom gratulujemy udanego występu i życzymy kolejnych sukcesów. Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu.

Panie Prowadzące Kółko Teatralne:

- pani Małgosia

- pani Jola

- pani Ewelina

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,