Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

We wtorek 01. grudnia gościliśmy w progach naszego przedszkola dzieci oraz panie z grupy Biedronek z Publicznego Przedszkola Nr 9. Naszych miłych gości powitała Bajkowa Wróżka (pani Ewelina). Następnie rozpoczął się występ dzieci z kółka teatralnego o Misiu Uszatku, który spieszył na spotkanie z dziemi i innymi M isiami w Niezapominajce. W rolę Misia Uszatka wcieliła się pani Małgosia. Nasz występ bardzo się podobał i mali aktorzy zostali nagrodzeni wielkimi brawami i słodkościami od gości. Po zakończonym przedstawieniu wspólnie z Biedroneczkami bawilismy się przy muzyce w ulubione misiowe zabawy oraz zwiedziliśmy Galerię Misiów zorganizowaną w związku z Ogólnopolskim Konkursem Plastycznym "Pluszowy Miś na wczoraj, jutro i dziś". Na zakończenie spotkania wręczone zostały pamiatkowe misiowe medale. A także częstowaliśmy się czekoladowymi pierniczkami i owocowym soczkiem. Spotkanie było bardzo udane, już czekamy na kolejne odwiedziny. Do zobaczenia!

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,