Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

W naszej Niezapominajce 29.01.2010 odbył się wspaniały bal karnawałowy pod hasłem ,,Bal z Jasiem i Małgosią u Baby Jagi". Do zaczarowanego lasu pod piernikową chatkę Baby Jagi, stojącą na kurzej nóżce przybyli licznie sympatyczni goście, m.in. wróżki, czarownice, spidermany, zorro, słonik, króliczek, żołnierz, księżniczki i wielu, wielu innych. Nasze przedszkolaki bawiły się wspaniale na zabawie prowadzonej przez panią Danusię hipiskę oraz DJ-a . W trakcie zabawy spośród przebranych rodziców wybrani zostali Król i Królowa balu, a także Jaś i Małgosia, których Dobroduszna Baba Jaga wypuściła ze swej piernikowej chatki i wszyscy wspólnie się bawili. Nikt nie mógł również przejść obojętnie obok ,,Słodkiej chataki Baby Jagi", prowadzonej przez czarne koty Baby Jagi, gdzie każdy mógł nabyć kawałek pysznego ciasta i napić się owocowego soczku. Na pamiątkę wizyty na balu u Baby Jagi każda grupa przedszkolaków miała robione zdjęcia indywidualne i grupowe. Sądząc po minach i zmęczeniu dzieci, zabawa była bardzo udana, a wspomnienia na długo zostaną nam w pamięci. Szkoda, że następny bal dopiero za rok ...
 
M. Pilichowska
 
{mosimage} {mosimage}
 
{mosimage} {mosimage}
 
{mosimage} {mosimage}
 
{mosimage} {mosimage}
 
{mosimage}

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,