Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

 

W naszym przedszkolu odbył się konkurs literacki pt. ,,List do Świętego Mikołaja". Celem konkursu było rozwijanie ekspresji literackiej, wyobraźni i fantazji dziecka oraz uwrażliwianie dziecka na wartości, jakie niesie ze sobą osoba Świętego Mikołaja tj.:dobroć, dzielenie się, tolerancja i akceptacja innych. Nasze przedszkolaki wraz ze swoimi rodzicami mogli podzielić się swoją twórczością w dowolnej formie literackiej. Wszystkie prace konkursowe były pomysłowe, pięknie wykonane, ale przede wszystkim zawierały ogromną wartość artystyczną i niosły ze sobą ważne przesłanie.

Niezmiernie miło nam poinformować, iż zwycięzcami kokursu zostali:

1 MIEJSCE    Aleksandra Czarnota ,,Krasnale"

2 MIEJSCE    Kamila Podedworna ,,Pszczółki"

3 MIEJSCE    Mateusz Miśta ,,Krasnale"

Osoby wyróżnione w konkursie:

Filip Wołowski ,,Pszczółki"

Kasia Czuba ,,Krasnale"

Zosia Pawelec ,,Krasnale"

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Organizator konkursu: Małgorzata Pilichowska

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,