Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Rozpoczęcie edukacji przedszkolnej jest momentem przełomowym w życiu 3 - latka. Jak co roku w naszym przedszkolu odbywają się Dni Adaptacyjne dla nowo przyjętych przedszkolaków, aby pomóc dzieciom i rodzicom zminimalizować stres i obawy pierwszych dni pobytu w przedszkolu. W tym roku dni te odbyły się 18, 19 i 20 maja. W spotkaniach brały udział dzieci i ich rodzice a nawet dziadkowie. Pierwsze wspólne zabawy pozwoliły dzieciom zapoznać się z przedszkolem, dziećmi i nauczycielkami. Spotkania te odgrywają ogromną rolę w budowaniu pierwszych pozytywnych obrazów z jakimi dziecko kojarzy sobie przedszkole. Z ogromną radością i niecierpliwością czekamy na nowe przedszkolaki we wrześniu! Do zobaczenia!

{mosimage}  {mosimage}

{mosimage}  {mosimage}

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,