Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

 „Jak to dobrze usiąść na kolanach Dziadka  wtulić się w ramiona kochającej Babci …".

W naszym przedszkolu uroczyście obchodzimy święta rodzinne, m.in. Dzień Babci i Dziadka. Dnia 5 i 16 stycznia 2009r. zaprosiliśmy do przedszkola nasze babcie i dziadków, aby wspólnie uczcić Ich święto. Dzieci przygotowały dla nich specjalny program artystyczny. Każda z grup zaprezentowała wspaniałe przedstawienie, po obejrzeniu którego niejednej babci i dziadkowi łezka kręciła się w oku… Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły. Po występach wszyscy udali się do sali, gdzie częstowali się  pysznym ciastem upieczonym przez nasze mamusie, a na koniec dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane podarunki !.

To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy…

 

{mosimage} {mosimage}
{mosimage} {mosimage}
{mosimage} {mosimage}
{mosimage} {mosimage}
{mosimage} {mosimage}
{mosimage}

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,