Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

....Kup różowe okulary
Załóż buty nie do pary
Przez różową szybę patrz na świat....
 
 

Dnia 11.02.2009 roku w nazsym przedszkolu "Niezapominajka" odbył się VI Bal Karnawałowy z udziałem dzieci, rodziców, babci , dziadków i przyjaciół przeddzkola. Tegoroczny bal upłynął pod hasłem " Przez różowe okulary" nawiązujący do ogólnopolskiego programu  "Optymistyczne przedszkole" realizowanego przez naszą placówkę.
Dzieci pieknie przebrane wraz z rodzicami wkroczyły na bal przez rózowe okulary i cały świat stał się piękniejszy i bajeczny. Wszyscy tańczyli przy muzyce na żywo. Była też kawiarenka "Marzenie", gdzie można było posmakować wspaniałych wypieków naszych mam.
Z niecierpliwością czekamy na kolejny bal, szkoda , że nastepny będzie dopiero za rok.

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,