Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Drodzy Rodzice! Kochane Dzieci!

Przygotowując sie do świąt Wielkanocnych dzieci z grupy "Pszczółek" przygotowywały różnorodne dekoracje świąteczne. Nasze prace były tak piękne, że postanowiliśmy wysłać je na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pod hasłem:

"Wielkanocne okno - dekoracje świąteczne".

Zupełnie niedawno otrzymaliśmy radosną dla nas informację, że na ponad 100 prac, które wpłynęły na konkurs, nasze przedszkolaki, w Kategorii Dzieci Młodsze (3-4latki) zdobyły: 

          Smile  Oliwia Gołębiowska - I MIEJSCE

                       Smile  Jagoda Muszyńska - WYRóŻNIENIE

Jest to dla nas ogromne wyróżnienie i wielka radość!  

 Sedrecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! 

Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały dyplomy za przygotowanie świątecznych dekoracji oraz wielkanocne upominki, natomiast nasz zwycięzca - Oliwka - pięknie ilustrowaną książkę z bajkami.  

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,