Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Drodzy Rodzice! Kochane Dzieci!

Nasze przedszkolaki z grup: "Pszczółki", "Tygryski" oraz "Krasnale" brały udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla przedszkoli PLASTUŚ.Tematem przewodnim konkursu był świat bajek i baśni dla dzieci.

 Przedszkole "NIEZAPOMINAJKA" w konkursie reprezentowały:

 • Zosia Gabiś
 • Lila Duda
 • Natalia Walczak
 • Konrad Błachut
 • Patrycja Asman
 • Agnieszka Kaczmarczyk
 • Natalia Kocjan
 • Patrycja Samolczyk 

  ....przygotowując na konkurs wspaniałe prace plastyczne.

  Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy.

  Natomiast praca Zosii Gabiś z grupy "Pszczółek" pod tytułem "Mój Mały Kucyk" została uznana przez komisję konkursową za:                                                                                                            NAJLEPSZĄ PRACĘ PLASTYCZNĄ W PRZEDSZKOLU!

                          Wink   BRAWO !!!

                                              Wszystkim gratulujemy, życzymy kolejnych wielkich sukcesów!
 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,