Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

W dniu 7. grudnia w oczekiwaniu na św. Mikołaja dzieci z grup Pszczółek i Tygrysków odwiedziły dwa Mikołajki, a właściwie Mikołajka (p. Ewelina) oraz Mikołaj (p. Małgosia). Mikołajki miały wielki problem - nie radziły sobie z pakowaniem olbrzymiej ilości prezentów - dlatego poprosiły dzieci o pomoc. Dzieci okazały się bardzo pomocne. Wybrały się z Mikołajkami w daleką podróż do mroźnej krainy, gdzie czekało je wiele pracy, ale również miłych niespodzianek. Dzieci zostały mianowane na pomocników św. Mikołaja, otrzymując specjalne medale. Po spakowaniu prezentów były zabawy przy muzyce, quiz, świąteczna bajka oraz słodkie cukierki. A tuż po obiadku odwiedził dzieci ten najpradziwszy, długo wyczekiwany św. Mikołaj, który przyniósł paczuszki ze słodkościami.

Spełnienia wszystkich mikołajowych i świątecznych marzeń życzą naszym Milusińskim Pszczółkom i Tygryskom pani Małgosia i pani Ewelina.

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,