Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Dzień kobiet 200iet 2008

    W dniu 7 marca 2008 r. pod hasłem "Optymistyczny Dzień Kobiet" dzieci z kółka teatralnego wraz  z ich paniami przygotowały ciekawą imprezę. Na wstępie  panie zatańczyły do piosenki "Od rana mam dobry humor". Kolejno panio dowiedziały się z wesołej ankiety "Po co na świecie są kobiety". Dzieci z grupy "Tygrysków" w swoich wierszach i piosenkach podkreśliły jaką ważną rolę w naszym życiu odgrywają kobiety. Zespół gitarowy (chłopcy z grupy "Krasnali") w swoich piosennkach zachęcał wszyskich do bycia optymistą na co dzień. Na koniec "listonosz" wręczał wszystkim paniom telegramy z życzeniami oraz różowe okulary, które będą je zachęcały do optymistycznego patrzenia na świat.

{mosimage} {mosimage} 

{mosimage} {mosimage}

{mosimage} {mosimage}

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,