Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

II Ogólnopolskie Święto Optymizmu...

"U nas jest radość, szczęście i uśmiech na twarzach najmniejszych" .... u nas jest dzień pełen uśmiechów, wesołej zabawy i kolorów tęczy. A wszystko to za sprawą II Ogólnopolskiego Święta Optymizmu, które my - Optymistyczne Niezapominajki - uroczyście obchodziliśmy w naszym Przedszkolu dnia 10.05.2013r. O godz. 10:00 wszystkie przedszkolaki, ubrane w kolorach swoich grup, spotkały się w ogrodzie przedszkolnym, aby przekazać sobie wzajemnie ISKIERKĘ OPTYMIZMU. Nasza optymistyczna Pani dyrektor przywitała nas bardzo optymistycznie i wspólnie odśpiewaliśmy Optymistyczny hymn. Dzieciaki przyniosły wykonane wcześniej kwiatowe łańcuchy optymizmu, które udekorowały hol naszego przedszkola. Odbył się także pokaz mody optymistycznej. Żabki zaprezentowały się w wiosennej zieleni, biedronki w pięknej czerwieni, tygryski jak soczyste pomarańczki, pszczółki wesoło jaśnaiły w kolorze żółtym, a krasnale w błękicie nieba. Po całej uroczystości odbyła się dyskoteka dla dzieci na świeżym powietrzu. Wesołym zabawom i tańcom nie było końca. Kolejne Śięto Optymizmu dopiero za rok, ale Wy kochani pamiętajcie o uśmiechu każdego dnia!

 

 

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,