Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

„Muzyka łączy pokolenia”


W tym roku Koncerty Noworoczne naszej Niezapominajki odbyły się 23 i 27 stycznia. W pierwszym terminie hucznie świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka, natomiast kolejny koncert zorganizowany został dla rodziców.
Przedszkolaki ze wszystkich grup zaprezentowały swoje talenty na deskach Miejskiego Domu Kultury „Chemik”. Dzieci zabrały zaproszonych gości w niezwykle sentymentalną podróż przez kolejne pokolenia. Wiele tygodni ciężko trenowały aby cudownie zatańczyć do największych hitów sprzed kilku dekad. Na szczęście ich wysiłek zostać doceniony. W nagrodę otrzymały wielkie brawa od przybyłych gości a nawet i owacje na stojąco ; ) Dzieci ze strefy starszaka wystąpiły również w zabawnych skeczach dotyczących relacji międzypokoleniowych a finałem koncertu pt. „Muzyka łączy pokolenia” była wspólna zabawa przy piosence „Nie liczę godzin i lat”.
Dzieciaczkom gratulujemy cudnych występów a na pamiątkę dorzucamy fotorelację.

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,