Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Wigilia w Niezapominajce


Grudzień to magiczny czas i wie to każdy z nas! Jakże pięknie i wyjątkowo zrobiło się w naszym przedszkolu 17 grudnia kiedy to ogarnęła nas cudowna Bożonarodzeniowa atmosfera…. W powietrzu unosił się zapach choinki i świątecznych przysmaków, w oknach i na stołach pojawiły się dekoracje, wszędzie roznosiły się dźwięki kolęd… To był wspaniały dzień!!! Najpierw spotkaliśmy się by obejrzeć przepiękne przedstawienie jasełkowe w wykonaniu dzieci z kółka teatralno – tanecznego. Nasi mali aktorzy jak zwykle stanęli na wysokości zadania. Dzieci w wielkim skupieniu przyglądały się historii narodzin Maleńkiej Dziecinki. Chętnie też włączyły się do wspólnego kolędowania. Następnie cały personel przedszkola, rodzice oraz przedszkolaki miały okazję złożyć sobie życzenia i podzielić się opłatkiem. Uwieńczeniem naszego świętowania był uroczysty obiad -przepyszny barszczyk z uszkami, krokieciki i rybka w towarzystwie kompociku z suszonych owoców.

Drodzy Rodzice! Przyjmijcie od nas świąteczne życzenia. Niech się Wam spełnią wszystkie marzenia. Niech Wam święta miłe będą, z dźwiękiem śpiewu i kolędą. Z wigilią tuż po zmroku i radością w Nowym Roku !

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,