Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Święto Pluszowego Misia


„Pluszowy miś, z wystawy miś.  Na spacer chciał do dzieci iść
A że był zuch, ten dzielny miś zastukał do przedszkolnych drzwi
!”

Tak, tak do Naszej Niezapominajki 25 listopada przywędrowały wszystkie Pluszowe Misie - bo tam wielkie święto było! Już od rana misiowe pioseneczki i bajeczki witały dzieci. Był też (jak co roku) Elmo i Misie do nas przyjechały bo pobawić się z nami chciały… Dzieci misiom udowadniały, że są silne, sprytne i potrafią się pięknie z nimi bawić. W nagrodę otrzymały medal „Przyjaciela Pluszowego Misia” oraz słodki upominek z naszego Misiowego Tortu!


  Pszczółki

 

 

Tygryski

 

Żabki

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,

Przedszkole Nr 24 w Kędzierzynie-Koźlu