Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Dzień Przedszkolaka


„Idzie sobie przedszkolaczek, śpiewa, tańczy, no i skacze.
Dziś też powód ma do śmiania bo to jest Dzień Przedszkolaka!”
 


20 wrzesień to ważna data dla każdego Przedszkolaka. Nasze Panie zadbały by był to naprawdę wyjątkowy dzień…
Wiele atrakcji czekało na milusińskich w naszej Niezapominajce: zabawy sensoryczne, tory przeszkód, arcydzieła plastyczne, a w strefie starszaka nawet kodowanie na dywanie. Były tańce – wygibańce i zabawy z chustą a uwieńczeniem tych fantastycznych chwil był słodziutki poczęstunek i prezenciki dla naszych wspaniałych przedszkolaków – czyli to co dzieciaki lubią najbardziej. Zobaczcie sami ile radości i przyjemności sprawił nam Dzień Przedszkolaka.

 

Strefa Malucha

 

 

Krasnale

 

 

 Pszczółki

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,