Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

10 maj to wyjątkowy dzień dla naszej Optymistycznej Niezapominajki – to Dzień Optymizmu. Dziś każde dziecko otrzymało broszkę – niezapominajkę na znak przynależności do naszej optymistycznej rodzinki?.
Przedszkolaki rozmawiały dziś o szczególnej wartości jaką jest optymizm, zastanawiały się kim jest optymista i zwracały uwagę na swoje zachowania przejawiające pozytywne nastawienie do życia. Jednak przygotowania do tego wyjątkowego dnia rozpoczęły się nieco wcześniej. Bawiąc się w dziennikarzy przeprowadzaliśmy krótkie wywiady z rodzicami i pociechami pytając „Czym dla Was jest nasze optymistyczne przedszkole?” oraz stworzyliśmy plakat – Mapę Optymistycznego Przedszkola gdzie zaznaczaliśmy między innymi nasze sukcesy, różne działalności w których przejawiamy pozytywny stosunek do życia, naszych wspaniałych, optymistycznych rodziców aktywnie uczestniczących w życiu naszej Niezapominajki oraz personel pełen optymistów.
W przedszkolu było dziś naprawdę wesoło. Bawiliśmy się i tworzyliśmy prace, które podziwiać możecie w galerii optymizmu „Optymistyczne Dziecko”. Na każdej twarzy zagościł szeroki uśmiech. Mamy nadzieję, że i u Was on się pojawi podczas oglądania fotorelacji.

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,