Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

W dniach19.03-21.03.2015 r. odbył się już po raz XIV Zjazd Optymistycznych Przedszkoli. Kilkadziesiąt przedszkoli z całej Polski spotkało się w pięknym, słonecznym Świnoujściu na konferencji metodycznej „Rozwój kompetencji – liderzy w Optymistycznym Przedszkolu”. Naszą „Niezapominajkę” reprezentowały dyrektor Urszula Szałaj oraz nauczycielka Maria Homoncik.. Uczestnicy mogli wysłuchać wielu ciekawych wykładów, wziąć udział w warsztatach, dzielić się dobrymi praktykami. Dla nas był to Zjazd wyjątkowy. Przedszkole za swoją działalność otrzymało najbardziej prestiżową nagrodę przyznawaną w programie -„Herb Optymizmu”, a nasza Pani Maria Homoncik zaszczytny tytuł „Perły Optymizmu”. Jesteśmy bardzo dumni z otrzymanych wyróżnień, a dzieciom, rodzicom i pracownikom dziękujemy, bo to przecież wasza zasługa.

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,