Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Słowami tej piosenki nasze przedszkolaki – starszaki pożegnały dziś, 17 czerwca przedszkole.

Mimo panującej w kraju pandemii i sanitarnych obostrzeń udało nam się zorganizować uroczystość Zakończenia Edukacji Przedszkolnej.

Tego dnia na plac przedszkolny przybyły dzieci wraz z rodzicami oraz pracownicy naszego przedszkola. Pani Dyrektor w ciepłych słowach powitała zebranych gości, wspólnie zaśpiewaliśmy piosenki, a starszaki wyrecytowały wiersze. Uroczystość choć krótka była pełna emocji… na zakończenie każdy przedszkolak dostał balonik- serduszko na znak naszej pamięci i wspólnie przeżytych chwil…

Starszakom, a już wkrótce pierwszoklasistom życzymy zdrówka i wielu sukcesów w szkole…

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,