Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

W kalendarzu pełno dat, wiele świąt, jednak dla przedszkolaków jest taka jedna bardzo wyjątkowa ... to 20 września czyli Święto Wszystkich Przedszkolaków! :) Dzieci ze strefy starszaka: Pszczółki, Tygryski oraz Krasnale postanowiły spędzić ten dzień na sportowo i zorganizowały zabawy na świeżym powietrzu. Dzieciaki świetnie sobie poradziły i bez trudu pokonały aż 6 konkurencji. Były śmiechy, krzyki, piski, okrzyki radości, a także prezenty i niespodzianki. Każda grupa otrzymała również specjalny dyplom. Dzieci na koniec wykonały swoje portrety ,,super przedszkolaków,,, które ozdobiły bramę przy wejściu do przedszkola. Myślicie, że nasi dzielni sportowcy zmęczyli się rozgrywkami? Otóż nie! Zaraz po zawodach sportowych zaczęli dyskotekę na świeżym powietrzu i wesołe zabawy! Ach cóż to był za dzień pełen wrażeń! :)

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,