Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

„Każdy Przedszkolak dobrze wie, że kiedy wrzesień już kończy się od najmłodszego aż po starszaka wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”

20 września to wyjątkowo ważna data dla każdego przedszkolaka! I choć w tym roku dzień ten przypadał w weekend nie mogliśmy przepuścić okazji do świętowania. W poniedziałek od samego rana na dzieci z naszej Niezapominajki czekało wiele atrakcji i wspaniałych niespodzianek! Wyjątkowe gry i zabawy, dyskoteka przedszkolaka a także seans filmowy zapewniły wyśmienite humory. Dzieciaczki obdarowane zostały słodkimi upominkami a na pamiątkę dostały także dyplomiki i medale wspaniałego przedszkolaka!.
Zapraszamy Was kochani na fotorelację – przekonajcie się sami jak cudownie się bawiliśmy.

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,