Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

W tym dniu szczególnym – września trzydziestego,
Witamy serdecznie chłopaka każdego.
Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń,
Innych przyjemności już nawet nie zliczę!

 

W naszym przedszkolu od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny i przedszkola. Równie ważne jest dla nas Święto Chłopców, które dzisiaj obchodziliśmy. We wszystkich grupach był to dzień pełen wrażeń, radości i dobrej zabawy. Dziewczynki wręczały chłopcom upominki i złożyły życzenia, uściskały i wycałowały. Natomiast Panie zapewniły wyjątkowe atrakcje i dobrą zabawę. Nie zabrakło także w tym szczególnym dniu słodkiego poczęstunku dla wszystkich dzieci. Przekonajcie się sami jak wspaniale się dziś bawiliśmy.

 

Biedronki

Pszczółki

Tygryski

Krasnale

Żabki

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,