Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

W obecnych czasach, jakże dziwnych a zarazem przygnębiających, staramy się uciec od trudnej sytuacji epidemiologicznej i jak przystało na optymistów patrzymy na świat przez różowe okulary ??.
 Dlatego w tym roku szkolnym nasze przedszkole realizuje wyjątkowy projekt pt. „Pokolorujemy z Wami nasz świat od nowa!”.
Na rozpoczęcie zajęliśmy się tematem – „Ja - to kto?”. We wszystkich grupach wiekowych doskonale bawiliśmy się poznając dokładnie samych siebie, nasz wygląd i cechy osobowości.  Dostrzegaliśmy różnice i uczyliśmy się tolerancji a także docenialiśmy wyjątkowość każdego z nas. W ramach warsztatów wykonaliśmy również gniotki. To nasi nowi przyjaciele, którzy przez cały rok będą z nami uczestniczyć w projekcie. Zbudowaliśmy dla nich także domki, by czuły się z nami bezpiecznie.

 

Biedronki

Pszczółki

Tygryski

Krasnale

Żabki

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,

Przedszkole Nr 24 w Kędzierzynie-Koźlu