Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Drugim etapem naszego tegorocznego projektu „Pokolorujemy z Wami nasz świat od nowa!” był temat emocji. Przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do krainy radości, złości i spokoju. Poznaliśmy podstawowe stany emocjonalne i  cudownie się bawiliśmy wcielając w różne role. W każdej sali powstało „humorkowo”, czyli kącik w którym dzieci codziennie zaznaczać będą swój nastrój. Dzięki warsztatom nauczyliśmy się szanować uczucia innych, wiemy jak sprawić komuś przyjemność. Dla naszych gniotkowych przyjaciół stworzyliśmy przepiękne dywaniki, by przytulnie się im mieszkało w ich domkach. Potrafimy także rozpoznać emocje przyjemne i nieprzyjemne i wiemy jak sobie radzić z ich przeżywaniem. Nasze Gniotki Emotki każdego dnia pomagały nam odkrywać kolejne zagadki świata pełnego emocji.

 

Biedronki

Pszczółki

Tygryski

Krasnale

Żabki

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,