Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

30 tego listopada nasze przedszkole odwiedziły czarownice, które zabrały nas do magicznej krainy pełnej czarów. Nauczyły nas tworzyć specjalne mikstury i czarodziejskie eliksiry. Poznaliśmy również magiczne zaklęcia oraz odkrywaliśmy karty przyszłości. Dzieciaczki przekonały się kim zostaną w dorosłym życiu oraz co ich czeka w najbliższych dniach. Sprawdziliśmy, kto pierwszy weźmie ślub i jakie imię nosi druga połowa waszych pociech ??
A co najważniejsze zaczarowaliśmy rzeczywistość i już niedługo będziemy mogli pożegnać się z wiruskiem! Jeśli chcecie tego tak bardzo jak my to czarujcie razem z nami:
„Czary – mary, czary – mary! Niech się spełnią andrzejkowe czary!”.

Biedronki


Pszczółki


Tygryski


Krasnale


Żabki

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,