Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

„Mój kochany Mikołaju
Cały rok czekałem….
Byłem bardzo, bardzo grzeczny
Bardzo się starałem!”

 

7 grudnia naszą Niezapominajkę ogarnęła magiczna atmosfera. Bystre oczka dzieci już przy wejściu dostrzegły tajemnicze ślady na korytarzu, a przy naszym przedszkolnym kominku pojawił się ogrom prezentów….
Pomimo panującej pandemii nasz kochany Święty Mikołaj nie zapomniał o grzecznych przedszkolakach z Niezapominajki - połączył się z nami online. I choć forma spotkania ze Świętym w tym roku zupełnie inna to było równie cudownie… Dzieci zaśpiewały pioseneczki i wykonały trudne zadania, które przygotował dla nich Mikołaj. Dzielnie pomagały elfom i reniferom, pokonywały wszelkie trudności aby zasłużyć na prezenty od Świętego i ….. udało się! Nasze starania zostały docenione. Święty Mikołaj zadbał o wspaniałe nowe zabawki dla każdej grupy a także słodki upominek dla każdego grzecznego dziecka.

 

Biedronki


Pszczółki


Tygryski


Krasnale


Żabki

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,