Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Pod takim tytułem zrealizowaliśmy kolejny etap naszego projektu „Pokolorujemy z Wami nasz świat od nowa”. Tym razem zwróciliśmy uwagę na wyjątkowość każdego z nas i rozwijaliśmy poczucie własnej wartości.
W ramach projektu poznaliśmy bajeczkę o małej pszczółce, która to za wszelką cenę zapragnęła być kimś ważnym. Dzieci pomogły bohaterce odkryć jej talenty i zrozumieć, że najważniejsze jest docenienie siebie samego, bo każdy z nas jest w czymś najlepszy. Po wysłuchanej opowieści nasze przedszkolaki starały się odnaleźć swoje ukryte zdolności i stworzyły o sobie książeczkę pod tytułem „Jestem wyjątkowy”. Przekonaliśmy się również jak ważna jest współpraca. Dobrze wiemy, że gdy jesteśmy dla siebie mili i działamy wspólnie wykorzystując talenty każdego z nas to potrafimy rozwiązać nawet najtrudniejsze zadanie.

 

Biedronki

Krasnale

Tygryski

Żabki

Pszczółki

 

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,