Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Już od wielu dni w naszym przedszkolu unosiła się magiczna atmosfera. A to wszystko za sprawą wielkich przygotowań. Dzieci poznały tradycje i zwyczaje bożonarodzeniowe, przystroiły swoje sale. Czas wielkiego oczekiwania i przygotowywania do świąt Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu zakończyliśmy 17 grudnia uroczystym obiadem wigilijnym. Odświętnie ubrani obejrzeliśmy bożonarodzeniową bajeczkę, złożyliśmy sobie życzenia i zasiedliśmy do świątecznego posiłku. Na przystrojonych stołach zagościł barszczyk z uszkami oraz rybka. Nie zabrakło również wspólnego kolędowania i prezencików pod choinką.
Wigilia Bożego Narodzenia to jedna z najcudowniejszych chwil w roku, także dla naszej niezapominajkowej rodzinki?? Zobaczcie sami - zapraszamy na fotorelację.

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,

Przedszkole Nr 24 w Kędzierzynie-Koźlu