Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Babciu, Dziadku, cóż wam dam? - Tylko jedno serce mam!
A w tym sercu same róże, żyjcie więc nam jak najdłużej!

Jak co roku w naszym przedszkolu hucznie obchodziliśmy święto ukochanej Babuni i wspaniałego Dziadziunia. Tym razem, ze względu na obowiązujące obostrzenia i bezpieczeństwo naszych ukochanych seniorów zaprosiliśmy ich… prosto przed ekrany??
 Nasze zdolne przedszkolaki z pomocą swoich Pań przygotowały niespodzianki online - każda grupa wystąpiła dla Babć i Dziadków. Dzieci zaśpiewały, zatańczyły, opowiadały o swoich dziadkach- dzieląc się wspaniałymi wspomnieniami, a także narysowały ich portrety oraz złożyły życzenia. Nie zabrakło również pamiątkowych prezencików, które dzieci osobiście wręczyły solenizantom obdarowując ich całuskami i przytulaskami.

Biedronki


Pszczółki


Tygryski


Krasnale


Żabki

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,

Przedszkole Nr 24 w Kędzierzynie-Koźlu