Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

4 luty to dla naszych przedszkolaków dzień szczególny, wyczekiwany przez wiele tygodni albowiem właśnie tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiali się bohaterzy znanych bajek. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka - tak właśnie zapamiętany zostanie nasz tegoroczny bal w krainie szczęścia. W przystrojonych salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, motylki, rycerzy, piratów, klaunów, policjantów i… nie sposób wymienić wszystkich ;) Dzieci świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca oraz brały udział w różnych zabawach i konkursach. Na twarzach malowały się szerokie uśmiechy, które nie znikały mimo chwilowego zmęczenia a dla zregenerowania sił na dzieci czekał słodki poczęstunek. Ach co to był za bal! !.

Bajkowa atmosfera na długo pozostanie w pamięci naszych kochanych przedszkolaków :)

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,