Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Za nami kolejny etap projektu „Pokolorujemy z Wami nasz świat od nowa”. W miesiącu lutym przez trzy dni „łapaliśmy” szczęście. Czytaliśmy bajeczkę o wyjątkowym sklepie w którym sprzedawano tajemnicze szczęście i zastanawialiśmy się czym właściwie ono jest. Stworzyliśmy wspaniałe cudaczki – rozśmieszaczki, które poprawią nastrój nawet największym ponurakom i przygotowaliśmy nasze własne amulety szczęścia. Wybraliśmy się również w wielką podróż na wyspę szczęścia i radości a na zakończenie projektu wzięliśmy udział w fantastycznym balu w KRAINIE SZCZĘŚCIA. Ach co to był za bal! Zza kolorowych baloników, serpentyn i karnawałowych dekoracji wyłaniały się same radosne postacie.

Te trzy jakże wyjątkowe dni wspaniałej zabawy pozwoliły nam zrozumieć jak ważne jest szczęście i jak o nie dbać!

 

 

Biedronki


Pszczółki


Tygryski


Krasnale


Żabki

There are no images in the gallery.

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,