Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

22 marca dzieci z grupy żabek i biedronek spotkały sią aby wspólnie przywitać Panią Wiosnę. Nie zabrakło również Pani Marzanny i jej tańca, którą dzieci pożegnały z okrzykiem „Precz zimo zła!!!”. Następnie samodzielnie zaprojektowały suknię Pani Wiosny i zaśpiewały specjalnie dla niej piosenkę. Po wspaniałej zabawie dzieci otrzymały również dyplomy uczestnictwa w wiosennych niespodziankach.
W ramach naszej małej uroczystości przyłączyliśmy się również do akcji – Dzień Kolorowej Skarpetki z okazji Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa. Integrując się z chorymi dziś na naszych stopach pojawiły się kolorowe skarpetki- nie do pary i stworzyliśmy prawdziwą rewię mody. ?
Zapraszamy do naszej fotogalerii – przekonajcie się ile radości przyniosły nam dzisiejsze zabawy z Panią Wiosną i kolorowymi skarpetkami.


Biedronki

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,