Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

10 maja obchodziliśmy w naszym przedszkolu X Jubileuszowe Święto Optymizmu. W tym jakże wyjątkowym dniu postanowiliśmy zarazić uśmiechem oraz pozytywnym nastawieniem wszystkich przedszkolaków i ich rodziny. Przed wejściem do przedszkola czekała na rodziców aleja optymistycznych krzeseł, które dzieci osobiście pomalowały przygotowując się do naszego święta. Przystroiły także swoje sale cudownymi pracami plastycznymi i przygotowały krótki występ artystyczny napawający pozytywną energią dla naszego gościa – Pani Prezydent Miasta. Tego radosnego i jakże kolorowego dnia nie zabrakło również wspaniałych atrakcji i niespodzianek dla dzieci, które zapewniły szeeeeroki uśmiech na ich twarzach.

Tygryski

Pszczółki

Biedronki

Krasnale

Żabki

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,