Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

W kalendarzu Święto Matki, z życzeniami spieszą dziatki!
Ja Ci mamo, dziś w podzięce składam serce w twoje ręce!
I przepraszam za me psoty, za wybryki i kłopoty!


Nasze przedszkolaki pamiętają o swoich wspaniałych mamusiach każdego dnia, nie tylko od święta. Jednak kiedy nadchodzi miesiąc maj pragniemy jeszcze goręcej docenić ich miłość i troskę. Dlatego dzieci z pomocą swoich Pań zorganizowały urocze niespodzianki z okazji Dnia Matki. Każda grupa przygotowała występ artystyczny- były pioseneczki, tańce i wierszyki, a także koncert instrumentalny oraz czułe wyznania. Przez wiele dni przedszkolaki dzielnie uczyły się piosenek i wierszyków. Bardzo się starały wypaść jak najlepiej, gdyż chciały podziękować całym swoim sercem cudownym mamom za ich serce ; ) Z całą pewnością ich starania nie poszły na marne! Ponadto każda mamusia została uroczyście obdarowana prezencikiem własnoręcznie przygotowanym przez jej dzieciątko, wieeeelkim przytulasem i gorącym KOCHAM CIĘ!
 I choć okres pandemii pokrzyżował plany wspólnego świętowania to mamy nadzieję, że niespodzianka online sprawiła Wam – Drogie Mamy równie dużo radości i wzruszeń. Zapraszamy Was do naszej fotogalerii gdzie przez dziurkę od klucza, możecie podziwiać jak dzielnie pracowały Wasze maleństwa by sprawić Wam radość.

Biedronki

Tygryski

Żabki

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,