Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

1 czerwca to jedna z najlepszych dat w kalendarzu, wiedzą o tym doskonale wszystkie dzieci :) W naszym przedszkolu uśmiechy nie schodziły z żadnej buźki przez cały dzień, a to wszystko za sprawą wspaniałych atrakcji. Od samego rana przy wejściu do budynku witały nas kolorowe baloniki, Panie tuliły składając najlepsze życzenia. Odwiedził nas Pan Prezydent Artur Maruszczak, który wręczył dzieciaczkom upominki w imieniu Urzędu Miasta w ramach akcji „Z uśmiechem po uśmiech”. Zaraz po śniadanku Pani Dyrektor Urszula Szałaj zaprosiła nas na ogród przedszkolny, gdzie uroczyście złożyła życzenia i przecinając wstęgę otwarła olimpiadę sportową… Integrując się z innymi Optymistycznymi Przedszkolami w Kędzierzynie wzięliśmy udział w poszukiwaniu zaginionego szczęścia wróżki. Do zabawy zaprosiło nas Publiczne Przedszkole nr 8 – za co serdecznie dziękujemy!!! To była fantastyczna przygoda, chociaż zadanie nie należało do najłatwiejszych – musieliśmy przenosić krople rosy, przetransportować woreczki smutku do kuferka radości, dostarczyć i zasadzić kwiatuszki w ogrodzie wróżki. Nasze wysportowane przedszkolaki spisały się na medal! W nagrodę czekał na nie piknik i przepyszna galaretka z owocami :) Były uwielbiane bańki mydlane, tańce- wygibańce i malowanie kredą. To był zdecydowanie jeden z najradośniejszych dni w naszym przedszkolnym kalendarzu. Dziękujemy Wam kochani, że byliście z nami i jeszcze raz moooocno Was tulimy życząc samych wspaniałych chwil!
Wasze Panie :)

Tygryski

Biedronki

Żabki

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,