Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Kochani nadszedł czerwiec więc pora zakończyć nasz tegoroczny projekt „Pokolorujemy z Wami nasz świat od nowa”. Mamy nadzieję, że udało się nam wprowadzić w tą szarą i jakże smutną epidemiologiczną rzeczywistość choć troszkę radosnych barw ;)
W tym miesiącu po raz ostatni zaprosiliśmy naszych przyjaciół – Gniotków Emotków na zajęcia i wspólne zabawy. Zajęliśmy się rozważaniem kim jest przyjaciel i jak dobrze go mieć. Stworzyliśmy swoje własne gry podłogowe i sprawdzaliśmy wiedzę dzieci na temat swoich kolegów oraz koleżanek z grupy. Trzeba przyznać, że nasze przedszkolaki zasłużyły na nagrodę – dlatego zostali obdarowani dyplomikami „Wspaniałego Przyjaciela Grupy”. Ponadto integrowaliśmy się cudownie się bawiąc i tworzyliśmy grupowe kwiaty przyjaźni.

Biedronki

Tygryski

Pszczółki

Krasnale

Żabki

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,