Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

W dniu 14.06.2021 w naszym ogrodzie przedszkolnym odbyła się uroczystość zakończenia przedszkola przez dzieci 6- letnie z grupy Krasnali i Tygrysków.  Nasze przedszkole żegna w tym roku 30 absolwentów. Na długo przygotowywaną uroczystość przybyły dzieci, rodzice i zaproszeni goście. Pani Dyrektor i nauczycielki starszaków powitały wszystkich zgromadzonych.  Dyrektor przedszkola podziękowała rodzicom za współpracę i wręczyła wyróżnionym rodzicom dyplomy. Szczególne  podziękowania oraz Perłę Optymizmu za pracę na rzecz  przedszkola otrzymała pani Magdalena Tomaka. Część artystyczną starszaki rozpoczęły przepięknym polonezem. Podczas występów dzieci miały możliwość pokazania swoich umiejętności i talentów. Były wiersze, podziękowania, gra na instrumentach, piosenki i tańce. Dzieci bardzo się starały i ich występy nagradzane były gromkimi brawami. Pani dyrektor życząc dzieciom wielu sukcesów wręczyła im  upominki, a następnie wystąpili Rodzice i podziękowali pani Dyrektor, Nauczycielom i Pracownikom przedszkola za pracę z ich pociechami.  Po części artystycznej wszyscy udali się na przepyszny poczęstunek przygotowany przez rodziców naszych absolwentów. Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za pomoc i pracę włożoną w przygotowanie całej uroczystości, dzieciom za wspaniały występ a gościom za udział w tej wyjątkowej uroczystości .Naszym absolwentom życzymy samych sukcesów w szkole, dużo wytrwałości i optymizmu.

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,